-
Sold outApple Chips
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USDSold out -
Apple Pie Filling
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USD -
Basil Salt
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USD -
Candied Pecans
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Caramel Apple Butter
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Sold outCherry Walnut POUNDCAKE
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $15.00 USDSold out -
Sold outCreamed Honey
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USDSold out -
Sold out
Freeze Dried Bananas
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Sold outFreeze Dried Strawberries
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USDSold out -
Fresh Eggs
Regular price From $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $5.00 USD -
Homemade Jams
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.00 USD -
Homemade Jelly
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $7.00 USD -
Lotion Bars
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Maple Bacon Pecans
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Mulling Spice
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.00 USD -
Peanut Brittle
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $4.00 USD -
Pre-Order Holiday Variety Pack
Regular price From $0.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $0.00 USD -
Ranch Seasoning
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USD -
Red Pepper Flakes
Regular price $3.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.00 USD -
Simmer Pot Potpourri
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Sourdough Buttermilk Pancake Mix
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD











